Rodzinny Festyn Lekkoatletyczny 2015
W piątek, 28 sierpnia w miasteczku szkolnym przy ul. Saperów został rozegrany Rodzinny Festyn Lekkoatletyczny. Było to podsumowanie Akcji Lato i sportowo-rekreacyjna, rodzinna promocja lekkiej atletyki.
RODZINNY FESTYN LEKKOATLETYCZNY - Elbląg, 28 sierpnia 2015 r.
K O M U N I K A T K O Ń C O W Y
PRZEDSZKOLA ( dziewczęta, 2009 i młodsze )
60 m 1. Justyna Adamczyk 2010 22.85 sek.
2. Amelia Kaczan 2014 42.79 sek.
skok w dal 1. Justyna Adamczyk 2010 1.75 m
2. Amelia Kaczan 2014 0.80 m
rzut p. palantową 1. Liwia Kujawska 2009 7.30 m
2. Justyna Adamczyk 2010 7.20 m
3. Zofia Stepnowska 2012 2.50 m
PRZEDSZKOLA ( chłopcy, 2009 i młodsi )
60 m 1. Jakub Darmetko 2009 13.10 sek.
2. Igor Trębacz 2009 13.16 sek.
3. Bartosz Grabowski 2011 15.41 sek.
4. Jan Zelonka 2009 16.53 sek.
5. Bartosz Kurowski 2010 17.90 sek.
6. Kamil Różalski 2011 17.93 sek.
7. Aleks Tytek 2013 27.95 sek.
skok w dal 1. Jakub Darmetko 2009 2.24 m
2. Igor Trębacz 2009 2.08 m
3. Kamil Różalski 2011 1.70 m
4. Jan Zelonka 2009 1.68 m
5. Bartosz Kurowski 2010 1.62 m
6. Bartosz Grabowski 2011 1.55 m
7. Tomasz Kojtych 2011 1.30 m
rzut p. palantową 1. Igor Trębacz 2009 11.30 m
2. Krzysztof Kulik 2010 10.00 m
3. Bartosz Kurowski 2010 8.80 m
4. Jakub Darmetko 2009 8.60 m
5. Tomasz Kojtych 2011 6.70 m
6. Bartosz Grabowski 2011 6.10 m
7. Aleks Tytek 2013 5.60 m
SZKOŁY PODSTAWOWE ( dziewczęta, 2008 – 2003 )
100 m 1. Zofia Laskiewicz 2003 14.92 sek.
2. Martyna Tarmasewicz 2003 15.21 sek.
3. Aleksandra Folczyńska 2004 16.69 sek.
4. Amelia Arendt 2005 18.18 sek.
5. Małgorzata Oziemkiewicz 2006 19.98 sek.
6. Katarzyna Jaśkiewicz 2007 20.05 sek.
7. Oliwia Geka 2008 20.51 sek.
600 m 1. Zofia Laskiewicz 2003 2:04.33 sek.
2. Martyna Tarmasewicz 2003 2:09.90 sek.
3. Aleksandra Folczyńska 2004 2:14.61 sek.
4. Amelia Arendt 2005 2:19.30 sek.
5. Magdalena Oziemkiewicz 2006 2:49.11 sek.
6. Zofia Zelonka 2005 2:55.61 sek.
7. Maja Kowalska 2006 4:02.05 sek.
skok w dal 1. Martyna Tarmasewicz 2003 3.61 m
2. Aleksandra Folczyńska 2004 3.08 m
3. Zofia Zelonka 2005 2.70 m
4. Amelia Arendt 2005 2.65 m
5. Karina Hejmej 2008 2.52 m
6. Magdalena Oziemkiewicz 2006 2.48 m
7. Katarzyna Jaśkiewicz 2007 2.18 m
8. Małgorzata Łowczak 2008 2.07 m
9. Oliwia Geka 2008 1.82 m
rzut p. palantową 1. Zofia Laskiewicz 2003 29.20 m
2. Martyna Tarmasewicz 2003 26.40 m
3. Aleksandra Folczyńska 2004 21.30 m
4. Julita Rutka 2003 20.70 m
5. Magdalena Oziemkiewicz 2006 13.60 m
6. Karina Hejmej 2008 13.60 m
7. Katarzyna Jaśkiewicz 2007 13.00 m
8. Julia Gromko 2007 12.30 m
9. Natalia Kojtych 2006 9.80 m
10. Maja Kowalska 2006 9.50 m
11. Małgorzata Łowczak 2008 9.30 m
12. Zofia Zelonka 2005 7.60 m
pchnięcie kulą 1. Magdalena Oziemkiewicz 2006 4.25 m
2. Małgorzata Łowczak 2008 3.10 m
SZKOŁY PODSTAWOWE ( chłopcy, 2008 – 2003 )
100 m 1. Piotr Oziemkiewicz 2003 14.92 sek.
2. Sebastian Śliwa 2004 15.84 sek.
3. Kacper Gembal 2004 16.77 sek.
4. Jakub Marcinkiewicz 2005 16.98 sek.
5. Szymon Różalski 2005 17.87 sek.
6. Oliwier Tytek 2007 18.38 sek.
7. Grzegorz Nowak 2006 18.41 sek.
8. Norbert Krzoska 2004 19.98 sek.
9. Wojciech Nawrocki 2006 20.88 sek.
10. Sebastian Jasiulewicz 2006 20.91 sek.
11. Hubert Krzoska 2008 24.53 sek.
600 m 1. Piotr Oziemkiewicz 2003 2:03.70 sek.
2. Kacper Gembal 2004 2:07.47 sek.
3. Jakub Marcinkiewicz 2005 2:21.63 sek.
4. Grzegorz Nowak 2006 2:27.41 sek.
5. Sebastian Śliwa 2004 2:30.57 sek.
6. Oliwier Tytek 2007 2:30.87 sek.
7. Wojciech Nawrocki 2006 3:03.56 sek.
8. Sebastian Jasiulewicz 2006 3:33.49 sek.
skok w dal 1. Piotr Oziemkiewicz 2003 3.90 m
2. Sebastian Śliwa 2004 3.46 m
3. Kacper Gembal 2004 3.35 m
4. Grzegorz Nowak 2006 3.20 m
5. Jakub Marcinkiewicz 2005 3.17 m
6. Szymon Różalski 2005 3.06 m
7. Norbert Krzoska 2004 2.97 m
8. Wojciech Nawrocki 2006 2.35 m
9. Oliwier Tytek 2007 2.20 m
10. Hubert Krzoska 2008 2.10 m
11. Sebastian Jasiulewicz 2006 1.90 m
rzut p. palantową 1. Piotr Oziemkiewicz 2003 42.10 m
2. Sebastian Śliwa 2004 35.00 m
3. Kacper Gembal 2004 30.70 m
4. Sebastian Jasiulewicz 2006 23.10 m
5. Jakub Marcinkiewicz 2005 21.00 m
6. Szymon Różalski 2005 20.40 m
7. Krzysztof Mazurkiewicz 2005 20.20 m
8. Oliwier Tytek 2007 16.80 m
9. Wojciech Nawrocki 2006 16.50 m
pchnięcie kulą 1. Piotr Oziemkiewicz 2003 6.46 m
2. Kacper Gembal 2004 5.29 m
SZKOŁY GIMNAZJALNE ( dziewczęta, 2002 – 2000 )
100 m 1. Magdalena Darmetko 2002 16.28 sek.
2. Katarzyna Łowczak 2002 19.91 sek.
skok w dal 1. Magdalena Darmetko 2002 3.38 m
2. Katarzyna Łowczak 2002 2.56 m
rzut p. palantową 1. Magdalena Darmetko 2002 39.20 m
2. Katarzyna Łowczak 2002 12.50 m
pchnięcie kulą 1. Katarzyna Łowczak 2002 4.19 m
SZKOŁY GIMNAZJALNE ( chłopcy, 2002 – 2000 )
100 m 1. Marcel Gembal 2001 15.71 sek.
2. Kacper Trębacz 2001 16.03 sek.
3. Piotr Bierdziński 2002 18.10 sek.
1000 m 1. Marcel Gembal 2001 3:28.58 sek.
2. Kacper Trębacz 2001 3:55.94 sek.
3. Piotr Bierdziński 2002 4:31.54 sek.
skok w dal 1. Marcel Gembal 2001 3.60 m
2. Piotr Bierdziński 2002 2.57 m
pchnięcie kulą 1. Marcel Gembal 2001 5.20 m
OPEN ( kobiety, 1999 i starsze )
100 m 1. Elżbieta Sambor 1965 18.86 sek.
2. Martyna Latecka 1998 19.07 sek.
3. Izabela Kaczan 1983 19.28 sek.
4. Teresa Sambor 1937 28.09 sek.
1000 m 1. Martyna Latecka 1998 3:46.74 sek.
2. Izabela Kaczan 1983 4:29.58 sek.
skok w dal 1. Elżbieta Sambor 1965 3.77 m
2. Izabela Kaczan 1983 2.90 m
pchnięcie kulą 1. Elżbieta Sambor 1965 9.02 m
2. Jolanta Bukowska 1963 7.94 m
3. Teresa Sambor 1937 6.12 m
4. Monika Folczyńska 1975 5.95 m
5. Dorota Szczepańska 5.58 m
6. Izabela Kaczan 1983 5.35 m
rzut oszczepem 1. Anita Sarnowska 1994 25.00 m
2. Elżbieta Sambor 1965 24.20 m
3. Jolanta Bukowska 1963 15.85 m
4. Izabela Kaczan 1983 11.90 m
5. Teresa Sambor 1937 8.55 m
OPEN ( mężczyźni, 1999 i starsi )
100 m 1. Damian Godlewski 1994 12.88 sek.
2. Tomasz Rymarczyk 1991 13.05 sek.
3. Bartłomiej Zaleski 1977 13.35 sek.
4. Adam Ślęzak 1989 13.58 sek.
5. Cezary Kurowski 1978 14.18 sek.
6. Michał Trębacz 1979 15.20 sek.
7. Marek Oziemkiewicz 1976 18.64 sek.
1000 m 1. Bartłomiej Zaleski 1977 3:06.10 sek.
2. Tomasz Rymarczyk 1991 3:07.42 sek.
3. Michał Trębacz 1979 3:12.22 sek.
4. Damian Godlewski 1994 3:42.73 sek.
5. Arkadiusz Zelonka 1981 3:46.82 sek.
6. Marek Oziemkiewicz 1976 4:07.84 sek.
skok w dal 1. Adam Ślęzak 1989 5.07 m
2. Arkadiusz Zelonka 1981 4.66 m
3. Marek Oziemkiewicz 1976 4.07 m
4. Patryk Sobolak 1998 3.91 m
5. Michał Trębacz 1979 3.84 m
pchnięcie kulą 1. Arkadiusz Zelonka 1981 13.53 m
2. Mirosław Puta 1963 11.96 m
3. Kamil Stepnowski 1984 11.91 m
4. Waldemar Darmetko 1964 9.75 m
5. Krzysztof Folczyński 1969 9.30 m
6. Piotr Różalski 1979 8.91 m
7. Marek Oziemkiewicz 1976 8.74 m
8. Bartłomiej Zaleski 1977 8.38 m
9. Wiesław Szczepański 1959 7.63 m
rzut oszczepem 1. Adam Szczepanik 1998 38.10 m
2. Cezary Kurowski 1978 34.94 m
3. Arkadiusz Zelonka 1981 34.80 m
4. Kamil Stepnowski 1984 34.60 m
5. Karol Chwedczuk 1996 33.40 m
6. Dariusz Nowak 1997 32.90 m
7. Jakub Maciesza 1998 30.90 m
8. Marek Oziemkiewicz 1976 22.99 m
Sporządził – Jacek Licznerski
Najmłodsi (Amelia Kaczan i Aleks Tytek) i najstarsi (Teresa Sambor i Wiesław Szczepański) zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami.
Pani Teresa Sambor otrzymała również puchar dla najlepszego lekkoatlety Elbląga.