Szachy szkół podstawowych - WYNIKI
Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki zawodów szachowych dla szkół podstawowych chłopców.
XXIX MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - SZACHY - Elbląg, 27.11.2014
WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW /po 5 rundach/
M. Nr Nazwisko Imię Szkoła Rank. Rok ur. Pkt P. pom.
1. 8 Bąk Kacper SP 1 1400 2005 4,5 10,0 - 16,5
2. 3 Politański Dominik SP 1 1600 2005 4,5 8,5 - 14,0
3. 9 Antosik Michał SP 11 1400 2002 4,0 10,0 - 16,5
4. 7 Grzybowski Krzysztof SP 19 1400 2002 4,0 9,5 - 16,5
5. 11 Żyhałko Konrad SP 1 1200 2006 4,0 9,5 - 15,5
6. 46 Parasiak Mateusz ZSP 1000 2002 4,0 9,5 - 15,0
7. 5 Mokosa Oktawian SP 19 1400 2002 4,0 8,0 - 12,5
8. 10 Serdeczny Karol SP 4 1400 2003 4,0 7,5 - 14,0
9. 63 Kaska Jakub SP 19 1000 2003 4,0 7,0 - 12,0
10. 33 Kapitan Jakub SP 14 1000 2003 3,5 9,5 - 15,5
11. 45 Zbucki Łukasz ZSP 1000 2003 3,5 9,0 - 15,5
12. 6 Asenhajmer Aleksander SP 1 1400 2005 3,5 8,5 - 14,0
13. 74 Gajcy Paweł SP 18 1000 2005 3,5 8,5 - 14,0
14. 32 Szklarski Marcin SP 9 1000 2005 3,0 10,5 - 17,0
15. 77 Borawski Maciej SP 11 1000 2002 3,0 9,0 - 14,0
16. 50 Gronek Adam SP 19 1000 2002 3,0 8,5 - 13,5
17. 26 Brzeski Olaf ZSP 1000 2002 3,0 8,0 - 14,0
18. 51 Kaczmarczyk Maciej SP 6 1000 2005 3,0 8,0 - 13,5
19. 71 Guzek Mikołaj SP 21 1000 2003 3,0 8,0 - 13,0
20. 22 Wilk Szymon SP 4 1000 2006 3,0 8,0 - 12,0
21. 14 Czapliński Patryk SP 11 1000 2002 3,0 7,5 - 12,0
22. 28 Wachowicz Jacek SP 15 1000 2005 3,0 7,5 - 11,5
23. 76 Pryłowski Kacper SP 14 1000 2005 3,0 7,0 - 11,5
24. 73 Brzuziewski Sebastian SP 14 1000 2005 3,0 6,5 - 10,5
25. 60 Stefanowicz Gracjan SP 18 1000 2005 3,0 6,0 - 11,0
26. 54 Koperczak Oskar SP 4 1000 2007 3,0 6,0 - 11,0
27. 35 Sobczak Marcin SP 12 1000 2002 3,0 6,0 - 10,5
28. 19 Tyburski Michał SP 18 1000 2005 3,0 6,0 - 10,0
29. 27 Zielke Dominik SP 9 1000 2006 2,5 8,5 - 14,0
30. 49 Walter Oskar SP 21 1000 2003 2,5 8,0 - 13,5
31. 47 Kozak Nikodem SP 21 1000 2003 2,5 7,0 - 11,5
32. 44 Posadzy Antoni SP 18 1000 2005 2,5 7,0 - 10,5
33. 40 Stołycia Piotr SP 15 1000 2005 2,0 9,0 - 15,0
34. 65 Skiba Mateusz SP 12 1000 2002 2,0 9,0 - 14,0
35. 42 Straszkiewicz Adrian SP 15 1000 2002 2,0 9,0 - 13,5
36. 59 Rabęda Krystian SP 14 1000 2005 2,0 8,0 - 12,5
37. 64 Chrzanowski Bartłomiej SP 11 1000 2002 2,0 8,0 - 12,0
38. 15 Tchórzewski Jeremi ZSP 1000 2004 2,0 7,5 - 13,0
39. 53 Bełczyński Cyprian SP 4 1000 2006 2,0 7,0 - 12,5
40. 13 Wróblewski Kacper SP 9 1000 2005 2,0 7,0 - 12,5
41. 57 Bortnowski Piotr SP 15 1000 2005 2,0 7,0 - 12,0
42. 75 Turkowski Igor SP 9 1000 2006 2,0 6,5 - 10,5
43. 34 Potopowicz Patryk SP 6 1000 2006 1,0 7,0 - 11,0
44. 25 Walczyński Szymon SP 21 1000 2003 1,0 6,0 - 10,5
45. 74 Szychowski Oskar SP 6 1000 2005 0,5 8,0 - 12,0
WYNIKI DRYŻYNOWE CHŁOPCÓW /po 5 rundach/
M. Szkoła Pkt Zawodnicy punktujący
1. SP 1 13,0 Bąk K. 4,5; Politański D. 4,5; Żyhałko K. 4,0;
2. SP 19 12,0 Grzybowski K. 4,0; Mokosa O. 4,0; Kaska J. 4,0;
3. ZSP 10,5 Parasiak M. 4,0; Zbucki Ł. 3,5; Brzeski O. 3,0;
4. x/ SP 11 10,0 Antosik M. 4,0; Borawski M. 3,0; Czapliński P. 3,0;
5. x/ SP 4 10,0 Serdeczny K. 4,0; Wilk S. 3,0; Koperczak O. 3,0;
6. x/ SP 14 9,5 Kapitan J. 3,5; Pryłowski K. 3,0; Brzuziewski S. 3,0;
7. x/ SP 18 9,5 Gajcy P. 3,5; Stefanowicz G. 3,0; Tyburski M. 3,0;
8. SP 21 8,0 Guzek M. 3,0; Walter O. 2,5; Kozak N. 2,5;
9. SP 9 7,5 Szklarski M. 3,0; Zielke D. 2,5; Wróblewski K. 2,0;
10. SP 15 7,0 Wachowicz J. 3,0; Stołycia P. 2,0; Straszkiewcz A. 2,0;
11. SP 12 5,0 Sobczak M. 3,0; Skiba M. 2,0;
12. SP 6 4,5 Kaczmarczyk M. 3,0; Potopowicz P. 1,0; Szychowski O. 0,5;
Uwaga: x/ decydowały lokaty liderów drużyn
XXIX MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - SZACHY- Elbląg, 27.11.2014
WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT /po 5 rundach/
M. Nr Nazwisko Imię Szkoła Elo Rank. Rok ur. Pkt P. pom.
1. 2 Libura Julianna SP 21 1224 1600 2004 5,0 10,0 - 16,0
2. 1 Czarnecka Lidia SP 15 1389 1800 2004 4,0 10,0 - 18,0
3. 70 Puzio Agnieszka SP 12 1000 2002 4,0 9,0 - 15,0
4. 4 Antosik Agata SP 11 1400 2004 3,5 12,0 - 19,0
5. 38 Miros Martyna SP 6 1000 2006 3,5 9,0 - 15,5
6. 24 Mancewicz Magda SP 15 1000 2005 3,0 8,0 - 14,0
7. 17 Zięba Małgorzata SP 9 1000 2006 3,0 8,0 - 13,0
8. 16 Sinkiewicz Oliwia SP 4 1000 2006 3,0 7,5 - 13,0
9. 72 Sieradzka Zuzanna SP 9 1000 2005 2,5 8,0 - 12,5
10. 52 Pomarańska Aleksandra SP 9 1000 2005 2,0 9,0 - 14,0
11. 61 Misiło Nikola SP 1 1000 2006 2,0 9,0 - 13,5
12. 55 Falencka Martyna SP 15 1000 2005 2,0 8,0 - 12,5
13. 56 Jankowska Maria SP 6 1000 2006 2,0 7,0 - 12,0
14. 62 Brzezińska Maja SP 18 1000 2005 2,0 7,0 - 11,5
15. 48 Belczewska Kinga SP 9 1000 2005 2,0 7,0 - 11,5
16. 41 Tomankiewicz Oliwia SP 4 1000 2006 2,0 6,5 - 12,5
17. 68 Żarkowska Klaudia SP 4 1000 2006 2,0 6,0 - 10,0
18. 18 Bułak Martyna SP 14 1000 2006 2,0 5,5 - 9,0
19. 29 Zagórska Julia SP 15 1000 2005 2,0 4,5 - 8,5
20. 58 Gawenda Aleksandra SP 14 1000 2006 2,0 4,0 - 7,5
21. 30 Jarocka Magdalena SP 11 1000 2005 1,0 8,0 - 14,0
22. 20 Sokołowska Magdalena SP 14 1000 2006 1,0 7,5 - 11,5
23. 39 Bednarczuk Paulina ZSP 1000 2005 1,0 6,5 - 10,5
24. 21 Dwojacka Ada SP 18 1000 2005 1,0 6,0 - 10,0
25. 36 Duszniak Anna SP 18 1000 2007 1,0 6,0 - 9,0
26. 23 Woźniak Karolina SP 4 1000 2007 1,0 6,0 - 8,5
27. 31 Litwin Natalia SP 14 1000 2006 1,0 5,5 - 9,0
28. 12 Kukielska Daria SP 11 1000 2005 1,0 5,5 - 8,5
29. 37 Tyburska Martyna SP 18 1000 2005 1,0 5,0 - 7,0
30. 69 Sukow Maria SP 12 1000 2002 0,0 7,5 - 12,5
31. 66 Kukielska Julia SP 11 1000 2005 0,0 5,0 - 9,0
32. 43 Krakowska Lena SP 6 1000 2006 0,0 4,0 - 7,0
WYNIKI DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT /po 5 rundach/
M. Szkoła Pkt Zawodniczki punktujące
1. SP 15 9,0 Czarnecka L. 4,0; Mancewicz M. 3,0; Falenda M. 2,0;
2. SP 9 7,5 Zięba M. 3,0; Sieradzka Z. 2,5; Pomarańska A. 2,0;
3. SP 4 7,0 Sinkiewicz O. 3,0; Tomankiewicz O.2,0; Żarkowska K. 2,0;
4. x/ SP 11 5,5 Antosik A. 3,5; Jarocka M. 1,0; Kukielska D. 1,0;
5. x/ SP 6 5,5 Miros M. 3,5; Jankowska M. 2,0;
6. x/ SP 21 5,0 Libura J. 5,0;
7. x/ SP 14 5,0 Bułak M. 2,0; Gawenda A. 2,0; Sokołowska M. 1,0;
8. x/ SP 12 4,0 Puzio A. 4,0;
9. x/ SP 18 4,0 Brzezińska M. 2,0; Dwojacka A. 1,0; Duszniak A. 1,0;
10. SP 1 2,0 Misiło N. 2,0;
11. ZSP 1,0 Bednarczuk P. 1,0;
Uwaga: x/ decydowały lokaty liderek drużyn