• Grupa "A" sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków

    Godz. 9.00

  • Grupa "B" godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Grupa "A" godz. 9.00 sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków

  • Grupa "B" sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Półfinał i finał piłki ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9.00

  • Godz. 9.00 sala SP 9 ul. Rodziny Nalazków w Elblągu

  • start do pierwszego biegu o godz. 11.00

     

  • start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Sala MOS

    Godz. 9 00 grupa A

    Godz 11.15 grupa B

  • Sala MOS

    godz. 9.00

  • Półfinał i Finał "A"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Finał "B" sala MOS

    godz. 10.00

  • Grupa "A"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Grupa "B"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Półfinał godz. 9.00

    sala MOS

  • Finał godz. 9.00

    sala MOS

  • godz. 9.00 lodowisko ul. Karowa

  • Godz. 9.00 lodowisko ul Karowa

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Boisko MOS ul. Saperów godz. 10.00 (miasteczko szkolne)

  • Park Modrzewie godz. 10.00

  • Park Modrzewie godz. 10.00

  • Godz. 11.00 Bażantarnia

  • Godz. 10.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godzina 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Finał unihokeja dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

  • Eliminacje unihokeja chłopców szkół podstawowych sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Godz. 10.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 10.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00 FINAŁ

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • FINAŁ godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9.00 Basen przy ul. Robotniczej

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • Eliminacje godz 10:00 sala MOS

  • Eliminacje godz 10:00 sala MOS

  • godz. 10:00 MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 10:00 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Eliminacje grupa "A" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Eliminacje grupa "B" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Eliminacje grupa "C" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Półfinał i Finał siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych godz. 9:00 sala MOS

  • godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala GIM 1 ul. Rodziny Nalazków

  • Godz. 9:00 sala GIM 1 ul. Rodziny Nalazków

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki

  • godzina 9.00 lodowisko przy ul. Karowej

  • Godzina 9.00 lodowisko ul. Karowa

  • godz. 10.00 sala SP 8

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • GIM 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9:00

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki

  • Sala GIM 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9.00

  • Godz 9:00 sala MOS

  •  Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Finał mini piłki ręcznej dzewcząt sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Godz 9:00 sala MOS

  • FINAŁ godz 10:00 sala SP 9 ul. Rodziny Nalazków

  • godz. 12.00 ul. Saperów

  • godz. 12.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • godz 9.00 SP 11

  • godz 9.00 SP 11

  • godz 10.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 grupa B i 11.00 grupa C sala MOS ul Kościuszki

  • Finał godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • FINAŁ godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • Zawody przełożone na 04.10.2013r.

  • Park Modrzewie godz. 10:00

  • Godzina 9:30 Gimnazjum nr 2 - grają grupy "A" i "D"

  • Gim nr 4 ul. Korczaka - grają grupy "B" i "C"

  • Godz 10:00 Gim 2 ul. Robotnicza

  • FINAŁ godz. 10:00 Gim 2 ul. Robotnicza

  • Park Modrzewie godz. 10.20 start do pierwszego biegu

  • Eliminacje sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • eliminacje sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9.30 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • godz. 9.30 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a w Elblągu

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a w Elblągu

  • godz. 9 :00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9 :00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala Sp 8 ul. Szańcowa 2

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9:00

  • godz. 9:00 sala MOS grupa eliminacyjna "A"

  • godz. 9:00 sala MOS grupa eliminacyjna "B"

  • Finał sala MOS godz. 11:00

  • Godz. 9:00 lodowisko ul. Karowa

  • Godz. 9:00 lodowisko ul. Karowa

  • Grupa "B" godz. 9:00 orlik przy SP 4 ul. Mickiewicza

  • Grupa "A" godz. 9:00 orlik przy SP 14 ul. Mielczarskiego

  • Grupa "C" godz. 9:00 orlik przy SP 6 ul. Piłsudskiego

  • czwórbój LA dziewcząt SP godz. 12:30 

  • czwórbój LA chłopców SP godz. 12:30 

  • LA indywidualna GIMNAZJA godz. 11:00

  • LA indywidualna SP godz. 11:00

  • trójbój LA dz. i chł. SP 

  • czwórbój LA dziewcząt SP godz. 12:30 ul. Saperów

  • czwórbój LA chłopców SP godz. 12:30 ul. Saperów

  •  

    LA indywidualna GIMNAZJA godz. 11:00 ul. Saperów

  • LA indywidualna SP godz. 11:00 ul. Saperów

  • trójbój LA dz. i chł. SP ul. Saperów

  • Godz. 9:00 ORLIK przy SP 4 ul. Mickiewicza

  • Godz 9:00 Sp 11 Elbląg

  • Godz 9:00 SP 11 Elbląg

  • godz. 11 sala MOS

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Sala MOS godz 9:00

  • Bulwar Zygmunta Augusta godz. 12:30

  • Basen przy ul. Karowej

  • Basen przy ul. Karowej

  • Bażantarnia

  • Las Komunalny Bażantarnia.

  • Park Modrzewie.

    Start do pierwszego biegu o godz. 11:00

    Start do biegu na dystansie 2400 m o godz. 11:10

    Start do biegu na dystansie 4800 m o godz. 11:30

  • Park Kajki.

  • Park Traugutta.

  • 29.08.2014r. (piątek) o godz. 16:00 na boisku lekkoatletycznym przy ul. Saperów w Elblągu.

  • Godz 10:00 park Modrzewie

    Zawody dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

  • Godz 10:00 park Modrzewie

  • godz. 10:00 sala MOS eliminacje

  • godz. 10:00 sala MOS FINAŁ

  • godz. 10:00 sala MOS eliminacje

  • godz. 10:00 sala MOS FINAŁ

  • Godz. 9:00 sala mos eliminacje

  • Godz. 9:00 sala MOS

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

    Godz 10:00 chłopcy

    Godz.12:12 dziewczęta

  • Godz. 9:00 sala Gim 9 ul. Browarna 1

  • Godz. 9:00 sala Gim 9 ul. Browarna 1

  • Sala SP 8 Elbląg - gry eliminacyjne

  • Sala SP 8 - gry eliminacyjne

  • Sala SP 8 - gry eliminacyjne godz. 10:00 dziewczęta "TRÓJKI"

  • Sala MOS godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A godz.10:00

  • Godz 9:00 Gimnazja

    Godz 10:30 Szkoły Podstawowe

  • godz. 9:00 sala SP 8 ul Szańcowa

    dziewczęta szkoły podstawowe

  • Godz 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Sala MOS - turniej o puchar dyrektora SP 19

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Hala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:30 sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A

  • Finał chłopców sala MOS ul. Kościuszki 77 A

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • godz. 9:00 MOS

  • Godz 9:00 MOS

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Orlik przy ZS nr 11 ul. Korczaka

  • Orlik przy ul. Rodziny Nalazków 20

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki

  • Gim 2

  • SP 14 Elbląg

  • SP 4 Elbląg

     

  • godz. 9:00 sala MOS

  • Sala MOS godz. 9:00

  • Godz. 16:00. Stadion ul. Saperów.

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 14.00

  • Godz 10:30 odprawa techniczna w Parku Modrzewie

  • Park Modrzewie godz. 10:45 odprawa techniczna

  • Godz 10.10 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 10:00 FINAŁ

  • Eliminacje chłopców sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:10

  • Godz. 10:10 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Niedziela, 10 stycznia
         9.30-10.15 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych, – biuro zawodów (budynek EPT)
         10.00 - Otwarcie zawodów i licytacja WOŚP
         10.30 - Start dzieci i młodzieży na dystansach do 12 lat - 500m , 13-17 lat 1500 m (jedna pętla )
         11.00 - Start do Biegu Głównego – 5 km
         ok.12.00 - nagrody dla uczestników. Zakończenie zawodów.

  • godz. 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 11:00 sala MOS ul Kościuszki

  • Godz 11:00 sala MOS

  • Sala CSB

  • Sala MOS

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Chłopcy godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Chłopcy godz. 10:30 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Dziewczęta godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77 a

  • Dziewczęta godz. 10:30 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS

  • Sala MOS półfinały

  • Sala MOS FINAŁY

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS  FINAŁ

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Lodowisko

  • Lodowisko

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Grupa "A" orlik przy sp 16 godz 10.00

  • Grupa "B" orlik przy SP 4

  • Grupa "C" orlik przy SP 11

  • 15.04.2016 r. (piątek)        

    godz. 17.00     UKS Calipers Kielce - DAAS Basket Hills Bielski-Biała

    godz. 19.30     TRUSO The Construct Elbląg - UKS Trójka Żyrardów

  • 16.04.2016 r. (sobota)       

    godz. 16.00     DAAS Basket Hills Bielski-Biała - UKS Trójka Żyrardów

    godz. 18.30     TRUSO The Construct Elbląg - UKS Calipers Kielce

  • 17.04.2016 r. (niedziela)   

    godz. 11.00     DAAS Basket Hills Bielski-Biała - TRUSO The Construct Elbląg

    godz. 13.30     UKS Trójka Żyrardów - UKS Calipers Kielce

  • Ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Godz 11:00 Bażantarnia

  • SP 14

  • Orlik SP 14

  • Grupa "A" Gim 1 ul. Rodziny Nalazków godz 10:00

  • Godz 10:00 Gim 4 ul. Korczaka GRUPA "B"

  • Godz 10:00 Gim 2 ul. Robotnicza GRUPA "C"

  • Orlik Gim 4 godz. 10:00

  • Orlik Gim 4 godz.10:00

  • CRW DOLINKA godz 9:00

  • Godz 11:00 Bażantarnia

  • Park Modrzewie

  • Park Modrzewie

  • Zawody dla przedszkoli.

  • Sala MOS godz 11:00

  • Sala MOS godz 11:00

  • Sala MOS godz. 10:00

  • Sala MOS godz. 11:00

  • godz. 9:30 sala MOS

  • godz. 9:30 sala MOS

  • Sala MOS godz 9:30

  • Sala MOS godz 9:30

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Finał sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A

  • godz. 10:00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • godz. 9:00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • Sala SP 12 ul. Zajchowskiego

  • Godz. 10:00 sala GIM 5 ul. Agrikola 8

  • Sala Gim 5 ul. Agrikola 8 godz. 10:00

  • Godz. 10:00 sala gim 5 ul. Agrikola 8

  • Godz. 10:00 sala gim 5 ul. Agrikola 8

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A godz 9:00 grupy A i B

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki 77A grupa C

  • Sala MOS godz 9:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A godz 9:00 grupy A, B i C

  • Sala MOS godz. 9:00

  • Sala MOS godz. 12:00 grupa "A"

  • Sala MOS godz 10:30 grupa "B"

  • Sala MOS godz. 11:00, grupa "C"

  • Sala MOS godz. 09:00 FINAŁ

  • Lodowisko MOSiR, godz. 9:30

  • Lodowisko MOSiR, godz. 9:30

  • Bażantarnia - godz. 11:00

  • Bażantarnia - godz. 11:00

  • Bażantarnia - godz. 11:00

  • Bażantarnia - godz. 11:00

  • Bażantarnia: Bieg główny - godz. 11:00, Biegi towarzyszące - godz. 10:00

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00 FINAŁ

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00 FINAŁ

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Hala MOS - godz. 09:00

  • Bażantarnia - godz. 11:00

  • SP 11 - godz. 9:00 - FINAŁ

  • Stadion ul. Saperów - godz. 16:30

  • Stadion ul Saperów - godz. 16:30

  • Stadion ul. Saperów – godz. 16:30

  • Stadion ul. Saperów – godz. 16:30

  • Stadion ul. Saperów – godz. 16:30

  • Stadion ul. Saperów – godz. 16:30

  • Stadion ul. Saperów – godz. 16:30 - Finał Miejski

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 9:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • CRW Dolinka godz. 11:30

  • Orlik przy Gim. 2 godz. FINAŁ

  • Orlik przy Gim. 2 FINAŁ

  • Orlik SP 16 godz. 10:00

  • Orlik SP 4 godz. 10:00

  • Orlik SP 11 godz. 10:00

  • CRW Dolinka godz. 8:45

  • Basen ul. Robotnicza, godz. 11:45

  • Orlik SP 4 ul. Mickiewicza godz. 10:00

  • Orlik SP 4 ul. Mickiewicza godz. 10:00

  • Hala MOS godz. 9:00.

  • Hala MOS godz. 9:00

  • Hala MOS godz. 9:00 - FINAŁ

  • Hala MOS - godz. 9:00

  • Hala MOS godz. 9:00 - FINAŁ

  • Hala Tartanowa Gimnazjum nr 5 godz. 10:00

  • Hala tartanowa Gimnazjum nr 5 godz. 10:00

  • Hala Tartanowa Gimnazjum nr 5 godz. 10:00

  • Hala Tartanowa Gimnazjum nr 5 godz. 10:00

  • Park Modrzewie godz. 11:15

  • Lodowisko MOSiR ul. Karowa 1 godz. 9:30

  • Lodowisko MOSiR ul. Karowa 1 godz. 9:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Stadion Saperów godz. 16:30

  • Orlik przy  SP 9 ul. Rodz. Nalazków 20 godz. 10:00 

  • Grupa A – 14.05.2018 (poniedziałek) Orlik przy  SP 11 ul. Korczaka 34 godz. 10:00 

  • Grupa B  – 16.05.2018 (środa) Orlik przy SP 9 ul. Rodz. Nalazków 20 godz. 10:00

  • Grupa C  – 17.05.2018 (czwartek) Orlik przy SP 4 ul. Mickiewicza godz. 10:00

  • Grupa A – 7.05.2018 (poniedziałek) Orlik przy Gim. 1 ul. Rodz. Nalazków 20 godz. 10:00

  • Grupy B,C  – 9.05.2018 (środa) Orlik przy Gim. 4 ul. Korczaka 34 godz. 10:00   

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Stadion ul. Saperów godz. 10:00

  • Orlik przy Gim. 4 ul. Korczaka 34 godz. 9:00

  • Basen ul. Robotnicza

  • Orlik przy SP 11 (ul. Korczaka 34) godz. 9:00

  • Bażantarnia godz. 10:00

  • Bażantarnia godz. 10:00

  • Bażantarnia godz. 10:00

  • Bażantarnia godz. 10:00

  • Bażantarnia godz. 11:00

  • Park Modrzewie, godz. 10:00

  • Park Modrzewie, godz. 10:00

  • Hala Mos godz. 10:00

  • Hala Mos godz. 10:00

  • Hala Mos godz. 10:00

  • Hala Mos godz. 10:00

  • Hala Mos godz. 10:00

  • Hala MOS godz. 10:00

  • Hala MOS godz. 10:00

  • Hala MOS godz. 10:00

  • Hala MOS godz. 10:00

KALENDARZ IMPREZ

XXXIII MIMS - mini piłka ręczna dziewcząt - WYNIKI, GALERIA

 daro
2018-11-05 10:22:48



Poniżej prezentujemy komunikat organizacyjny oraz terminarz, wyniki oraz galerię XXXIII MIMS  w mini piłce ręcznej dziewcząt.

XXXIII  Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mini Piłka Ręczna DZIEWCZĄT

Komunikat organizacyjny - terminarz

 

I.ORGANIZATOR: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

II.        ZASADY UCZESTNICTWA:

- drużynę stanowią uczennice jednej szkoły, kl. VI i mł. - rocz. 2006 i mł.

- zespół liczy max. 12 zawodniczek

III.       PRZEPISY:

            - Czas gry 1x15 min.

            - czas wykluczenia zawodnika 1 min

            - Za zwycięstwo przyznaje się 2 pkt., za remis 1 pkt.

- Pozostałe zgodnie z przepisami ZPRP

            O kolejności miejsc decyduje:

  •  liczba zdobytych punktów
  •  liczba zdobytych punktów między zainteresowanymi zespołami
  •  różnica bramek między zainteresowanymi zespołami
  •  różnica bramek w rozgrywkach
  •  liczba zdobytych bramek 

IV.       NAGRODY:  Za zajęcie I – III miejsca medale

V.        TERMIN I MIEJSCE:  

Do rozgrywek zgłosiły się szkoły:

SP 1  – SP 21 – SP 14 – SP 12 – SP 9 – SP 18 – SP 15

System rozgrywek: dwie grupy eliminacyjne (każdy z każdym), półfinały i finały).

Grupa „A”                                                   Grupa „B”                           

SP 1                                                              SP 9                           

SP 12                                                            SP 21                        

SP 15                                                            SP 14 

SP 18                                                                                   

TERMINARZ i WYNIKI:

30.10.2018 r. (wtorek) hala MOS ul. Kościuszki 77a – eliminacje, FINAŁY

 

GRUPA „A”

X

SP 1

SP 12

SP 15

SP 18

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

SP 1

X

1:1

1:3

4:2

3

6:6

3

SP 12

1:1

X

5:2

5:1

5

11:4

1

SP 15

3:1

2:5

X

2:0

4

7:6

2

SP 18

2:4

1:5

0:2

X

0

3:11

4

 

GRUPA „B”

X

SP 9

SP 21

SP 14

SP 11

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

SP 9

X

9:0

5:0 w.o.

7:4

6

21:4

1

SP 21

0:9

X

5:0 w.o.

0:6

2

5:15

3

SP 14

0:5 w.o.

0:5 w.o.

X

0:5 w.o.

0

0:15

4

SP 11

4:7

6:0

5:0 w.o.

X

4

15:7

2

 

PÓŁFINAŁY:

SP 12   -           SP 11               1:9

SP 9     -           SP 15               12:1

O 3 miejsce:

SP 12   -           SP 15               2:3

FINAŁ:

SP 11   -           SP 9                 4:4 (karne 0:2)

 

Ostateczna kolejność i punkty współzawodnictwa sportowego szkół:

1.         SP 9     90 pkt.+ 10 pkt za udział

2.         SP 11   70 pkt.+ 10 pkt za udział

3.         SP 15   60 pkt.+ 10 pkt za udział

4.         SP 12   50 pkt.+ 10 pkt za udział

5 – 6.   SP 1     35 pkt.+ 10 pkt za udział

5 – 6.   SP 21   35 pkt.  + 10 pkt za udział

7 – 8.   SP 18   20 pkt.+ 10 pkt za udział

7 – 8.   SP 14   + 10 pkt za udział

 

VII.     UWAGI:

- zespoły zobowiązane są do posiadania listy zawodniczek podpisanej przez Dyrektora Szkoły i nauczyciela wf.

- organizator nie zapewnia piłek do rozgrzewki.

Prawo interpretacji regulaminu przysługuje organizatorowi.

Organizator decyduje o wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie.

 


Słowa kluczowe:

DODAJ KOMENTARZ



PARTNERZY NASZEGO SERWISU

do góry