• Grupa "A" sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków

    Godz. 9.00

  • Grupa "B" godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Grupa "A" godz. 9.00 sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków

  • Grupa "B" sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Półfinał i finał piłki ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych sala SP nr 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9.00

  • Godz. 9.00 sala SP 9 ul. Rodziny Nalazków w Elblągu

  • start do pierwszego biegu o godz. 11.00

     

  • start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Sala MOS

    Godz. 9 00 grupa A

    Godz 11.15 grupa B

  • Sala MOS

    godz. 9.00

  • Półfinał i Finał "A"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Finał "B" sala MOS

    godz. 10.00

  • Grupa "A"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Grupa "B"

    sala MOS

    godz. 9.00

  • Półfinał godz. 9.00

    sala MOS

  • Finał godz. 9.00

    sala MOS

  • godz. 9.00 lodowisko ul. Karowa

  • Godz. 9.00 lodowisko ul Karowa

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Stadion ul. Saperów (miasteczko szkolne). Start do pierwszego biegu godz. 11.00

  • Boisko MOS ul. Saperów godz. 10.00 (miasteczko szkolne)

  • Park Modrzewie godz. 10.00

  • Park Modrzewie godz. 10.00

  • Godz. 11.00 Bażantarnia

  • Godz. 10.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Godz.11.00 Bażantarnia

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godzina 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Finał unihokeja dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

  • Eliminacje unihokeja chłopców szkół podstawowych sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • Godz. 10.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 10.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00

  • sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9.00 FINAŁ

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • FINAŁ godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9.00 Basen przy ul. Robotniczej

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • Eliminacje godz 10:00 sala MOS

  • Eliminacje godz 10:00 sala MOS

  • godz. 10:00 MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 10:00 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Eliminacje grupa "A" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Eliminacje grupa "B" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Eliminacje grupa "C" godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Półfinał i Finał siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych godz. 9:00 sala MOS

  • godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala GIM 1 ul. Rodziny Nalazków

  • Godz. 9:00 sala GIM 1 ul. Rodziny Nalazków

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki

  • godzina 9.00 lodowisko przy ul. Karowej

  • Godzina 9.00 lodowisko ul. Karowa

  • godz. 10.00 sala SP 8

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa

  • GIM 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9:00

  • godz. 9.00 sala MOS ul. Kościuszki

  • Sala GIM 9 ul. Rodziny Nalazków godz. 9.00

  • Godz 9:00 sala MOS

  •  Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Finał mini piłki ręcznej dzewcząt sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Godz 9:00 sala MOS

  • FINAŁ godz 10:00 sala SP 9 ul. Rodziny Nalazków

  • godz. 12.00 ul. Saperów

  • godz. 12.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • Godz. 10.00 ul. Saperów

  • godz 9.00 SP 11

  • godz 9.00 SP 11

  • godz 10.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 grupa B i 11.00 grupa C sala MOS ul Kościuszki

  • Finał godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • FINAŁ godz 9.00 sala MOS ul Kościuszki

  • Zawody przełożone na 04.10.2013r.

  • Park Modrzewie godz. 10:00

  • Godzina 9:30 Gimnazjum nr 2 - grają grupy "A" i "D"

  • Gim nr 4 ul. Korczaka - grają grupy "B" i "C"

  • Godz 10:00 Gim 2 ul. Robotnicza

  • FINAŁ godz. 10:00 Gim 2 ul. Robotnicza

  • Park Modrzewie godz. 10.20 start do pierwszego biegu

  • Eliminacje sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • eliminacje sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9.00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9.30 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • godz. 9.30 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • godz. 10.00 sala SP 8 ul. Szańcowa 2

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a w Elblągu

  • Godz 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a w Elblągu

  • godz. 9 :00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 9 :00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 9:00 sala Sp 8 ul. Szańcowa 2

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 9:00

  • godz. 9:00 sala MOS grupa eliminacyjna "A"

  • godz. 9:00 sala MOS grupa eliminacyjna "B"

  • Finał sala MOS godz. 11:00

  • Godz. 9:00 lodowisko ul. Karowa

  • Godz. 9:00 lodowisko ul. Karowa

  • Grupa "B" godz. 9:00 orlik przy SP 4 ul. Mickiewicza

  • Grupa "A" godz. 9:00 orlik przy SP 14 ul. Mielczarskiego

  • Grupa "C" godz. 9:00 orlik przy SP 6 ul. Piłsudskiego

  • czwórbój LA dziewcząt SP godz. 12:30 

  • czwórbój LA chłopców SP godz. 12:30 

  • LA indywidualna GIMNAZJA godz. 11:00

  • LA indywidualna SP godz. 11:00

  • trójbój LA dz. i chł. SP 

  • czwórbój LA dziewcząt SP godz. 12:30 ul. Saperów

  • czwórbój LA chłopców SP godz. 12:30 ul. Saperów

  •  

    LA indywidualna GIMNAZJA godz. 11:00 ul. Saperów

  • LA indywidualna SP godz. 11:00 ul. Saperów

  • trójbój LA dz. i chł. SP ul. Saperów

  • Godz. 9:00 ORLIK przy SP 4 ul. Mickiewicza

  • Godz 9:00 Sp 11 Elbląg

  • Godz 9:00 SP 11 Elbląg

  • godz. 11 sala MOS

  • Godz 9:00 sala MOS

  • Sala MOS godz 9:00

  • Bulwar Zygmunta Augusta godz. 12:30

  • Basen przy ul. Karowej

  • Basen przy ul. Karowej

  • Bażantarnia

  • Las Komunalny Bażantarnia.

  • Park Modrzewie.

    Start do pierwszego biegu o godz. 11:00

    Start do biegu na dystansie 2400 m o godz. 11:10

    Start do biegu na dystansie 4800 m o godz. 11:30

  • Park Kajki.

  • Park Traugutta.

  • 29.08.2014r. (piątek) o godz. 16:00 na boisku lekkoatletycznym przy ul. Saperów w Elblągu.

  • Godz 10:00 park Modrzewie

    Zawody dla szkół podstawowych i gimnazjalnych

  • Godz 10:00 park Modrzewie

  • godz. 10:00 sala MOS eliminacje

  • godz. 10:00 sala MOS FINAŁ

  • godz. 10:00 sala MOS eliminacje

  • godz. 10:00 sala MOS FINAŁ

  • Godz. 9:00 sala mos eliminacje

  • Godz. 9:00 sala MOS

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

    Godz 10:00 chłopcy

    Godz.12:12 dziewczęta

  • Godz. 9:00 sala Gim 9 ul. Browarna 1

  • Godz. 9:00 sala Gim 9 ul. Browarna 1

  • Sala SP 8 Elbląg - gry eliminacyjne

  • Sala SP 8 - gry eliminacyjne

  • Sala SP 8 - gry eliminacyjne godz. 10:00 dziewczęta "TRÓJKI"

  • Sala MOS godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A godz.10:00

  • Godz 9:00 Gimnazja

    Godz 10:30 Szkoły Podstawowe

  • godz. 9:00 sala SP 8 ul Szańcowa

    dziewczęta szkoły podstawowe

  • Godz 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 11:00

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Hala Gim nr 5 ul. Agrikola

  • Sala MOS - turniej o puchar dyrektora SP 19

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Hala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:00 Bażantarnia

  • Godz. 11:30 sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77 A

  • Finał chłopców sala MOS ul. Kościuszki 77 A

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Orlik przy sp 11 ul. Korczaka 34

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • Godz. 9:00

  • godz. 9:00 MOS

  • Godz 9:00 MOS

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Orlik przy ZS nr 11 ul. Korczaka

  • Orlik przy ul. Rodziny Nalazków 20

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki

  • Gim 2

  • SP 14 Elbląg

  • SP 4 Elbląg

     

  • godz. 9:00 sala MOS

  • Sala MOS godz. 9:00

  • Godz. 16:00. Stadion ul. Saperów.

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 14.00

  • Godz 10:30 odprawa techniczna w Parku Modrzewie

  • Park Modrzewie godz. 10:45 odprawa techniczna

  • Godz 10.10 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Godz. 10:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:00

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz 10:00 FINAŁ

  • Eliminacje chłopców sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a godz. 10:10

  • Godz. 10:10 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Niedziela, 10 stycznia
         9.30-10.15 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych, – biuro zawodów (budynek EPT)
         10.00 - Otwarcie zawodów i licytacja WOŚP
         10.30 - Start dzieci i młodzieży na dystansach do 12 lat - 500m , 13-17 lat 1500 m (jedna pętla )
         11.00 - Start do Biegu Głównego – 5 km
         ok.12.00 - nagrody dla uczestników. Zakończenie zawodów.

  • godz. 11:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • godz. 11:00 sala MOS ul Kościuszki

  • Godz 11:00 sala MOS

  • Sala CSB

  • Sala MOS

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS ul. Kościuszki 77A

  • Chłopcy godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Chłopcy godz. 10:30 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Dziewczęta godz. 9:00 sala MOS ul. Kościuszki 77 a

  • Dziewczęta godz. 10:30 sala MOS ul. Kościuszki 77a

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS

  • Sala MOS półfinały

  • Sala MOS FINAŁY

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS godz 10:00

  • Sala MOS  FINAŁ

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Sala Gim 5

  • Lodowisko

  • Lodowisko

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Bażantarnia godz 11:00

    dystanse 500m - 2000m - 5000m

  • Grupa "A" orlik przy sp 16 godz 10.00

  • Grupa "B" orlik przy SP 4

  • Grupa "C" orlik przy SP 11

  • 15.04.2016 r. (piątek)        

    godz. 17.00     UKS Calipers Kielce - DAAS Basket Hills Bielski-Biała

    godz. 19.30     TRUSO The Construct Elbląg - UKS Trójka Żyrardów

  • 16.04.2016 r. (sobota)       

    godz. 16.00     DAAS Basket Hills Bielski-Biała - UKS Trójka Żyrardów

    godz. 18.30     TRUSO The Construct Elbląg - UKS Calipers Kielce

  • 17.04.2016 r. (niedziela)   

    godz. 11.00     DAAS Basket Hills Bielski-Biała - TRUSO The Construct Elbląg

    godz. 13.30     UKS Trójka Żyrardów - UKS Calipers Kielce

  • Ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • ul. Saperów

  • Sala MOS

  • Sala MOS

  • Godz 11:00 Bażantarnia

  • SP 14

  • Orlik SP 14

KALENDARZ IMPREZ

XV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych - nowy termin biegów

Zapraszamy do udziału w… Zapraszamy do udziału w XV edycji Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych. czytaj więcej
2016-04-19 06:37
0 ilość komentarzy

Przełożenie zawodów Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych

Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zawody z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych… Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zawody z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych zostają przełożone. O nowym terminie powiadomimy w najbliższym czasie. czytaj więcej
2016-04-17 07:29
6 ilość komentarzy

Piłka nożna ORLIKI

Poniżej przedstawiam komunikat organizacyjny dla rozgrywek szkół podstawowych. FINAŁY szkół podstawowych zostaną rozegrane 27.04.2016 i 29.04.2016 na orliku przy SP 14 ul. Mielczarskiego 45 czytaj więcej
2016-04-07 10:19
0 ilość komentarzy

SHORT TRACK wyniki

Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki short track dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów. czytaj więcej
2016-03-10 9:46:
0 ilość komentarzy

stron: 1 2 348


CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Podajemy wyniki z kolejnej edycji  CZWARTKÓW  LEKKOATLETYCZNYCH, w których startują młodzi lekkoatleci MKS Truso. Podajemy wyniki z kolejnej edycji  CZWARTKÓW  LEKKOATLETYCZNYCH, w których startują młodzi lekkoatleci MKS Truso. czytaj więcej
2016-05-05 18:44
1 ilość komentarzy

NAJMŁODSI LEKKOATLECI WYSTARTOWALI

W czwartek 28 kwietnia 2016 r. najmłodsi lekkoatleci MKS Truso rozpoczęli wiosenną edycję Czwartków lekkoatletycznych.  W czwartek 28 kwietnia 2016 r. najmłodsi lekkoatleci MKS Truso rozpoczęli wiosenną edycję "Czwartków lekkoatletycznych".  czytaj więcej
2016-04-28 20:11
1 ilość komentarzy

Ćwierćfinały Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce Młodziczek - Elbląg 29.04.-01.05.2016r.

Międzyszkolny Klub Sportowy „TRUSO” w Elblągu informuje, że mecze Ćwierćfinałowe Pucharu Związku Piłki Ręcznej w… Międzyszkolny Klub Sportowy „TRUSO” w Elblągu informuje, że mecze Ćwierćfinałowe Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce Młodziczek zostaną rozegrane w niżej podanych terminach w hali MOS w Elblągu ul. Kościuszki 77A: czytaj więcej
2016-04-28 10:27
0 ilość komentarzy

1/8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016

MKS Truso Elbląg awansowało do 1/4 MPJM
  MKS Truso Elbląg awansowało do 1/4 MPJM   czytaj więcej
2016-04-26 9:36:
0 ilość komentarzy

stron: 1 2 369



PARTNERZY NASZEGO SERWISU

do góry